Na tą chwile Forum jest Prywatne

Właścicel: Plusik

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2017-07-09 20:21:17

Maksasior
Użytkownik
Dołączył: 2017-07-09
Liczba postów: 4
Windows 8.1Chrome 59.0.3071.115

Rekrutacja na moderatora - Maksasior

UID:216
Serial:C3B33DB3C20ECFB38C04F29CA83820E4
Nick:Maksasior
Imię: Mateusz
Wiek:15
Ilość czasu na serwerze(info pod F5):43 minuty, lecz będzie rosnąć i rosnąć
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić: 2-5 h
Poziom ortografii(1-10):10
Sprawny mikrofon?: Mam
Komunikator TS3?: Mam
Poziom Twojej kultury: ( będę sprawdzał ) myślę, że dobre 9-10
Doświadczenie(minimum 3 zdania): Miałem swój serwer. W gta mam ogromny staż, w mta również. Jako administrator, moderator, RCON, supporter, dobrze się spisywałem.
Czym jest dla Ciebie ranga moderatora?(minimum 3 zdania): Ranga moderatora dla mnie jest czymś takim jak wyróżnienie, wtedy masz taki dowód, że pokazałeś administracji, że to ty właśnie jesteś wyjątkowy. Również pomaganie graczom jest super. Organizowanie eventów takich jak: ZTP, Licytacja w ciemno, derby, sprawiają mi taką frajdę... [dblpt])
Coś o sobie(minimum 5 zdań): Mam na imię Mateusz, mieszkam w Wielkopolsce. Interesuje się piłką nożną, sztukami walki. W wolnym czasie po treningu lubię pograć w MTA. Od grania tzw. FOR FUN, przeistoczyło się w to coś poważniejszego, mapowanie, skryptowanie, tworzenie własnego serwera, oraz pomoc w tworzeniu serwera.Nie lubie gdy ktoś mnie nie słucha, nienawidzę powtarzać czegoś "milion razy".RPG - (role play gaming), RP - (role play)
Coś od siebie dla rozpatrujących: Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie w swoje szeregi. Bardzo chciałbym dołączyć do tej ekipy.

Pozdrawiam, Maksasior


Potrzebujesz pomocy? Pisz śmiało, pomogę [sred])

Offline

#2 2017-07-13 11:28:15

Plusik
Technik Serwera
Dołączył: 2017-06-03
Liczba postów: 25
WindowsChrome 59.0.3071.115

Odp: Rekrutacja na moderatora - Maksasior

Podanie Akceptuję , jak będziesz miał czas to zgłoś się do mnie na serwerze.


Technik Serwerów Głosowych TS3
Technik Serwerów MTA:SA
Technik  Forum

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot